טיפים למטפלים
 • ליצירת קשר וקבלת שיחת ייעוץ
  חייגו: 054-7622545
  או השאירו פרטים וניצור קשר!

  שם:

  טלפון:

  מייל:

   הצטרפות לרשימת תפוצה

 • יומן מסע, קורס אנטומיה אינטואיטיבית אוגוסט 2017 – היום הראשון

  ביום הראשון של קורס אנטומיה אינטואיטיבית לומדים על חיידקים, נגיפים, פטריות, טפילים, מתכות ורעלים אחרים. על פי ויאנה, מחוללי המחלות האלה מצליחים לחדור לגוף שלנו בין השאר בגלל חוסר היכולת שלנו להציב גבולות. מאחר שבקורס אנשים נוטים לקלף הרבה שכבות הגנה וקצת "להתערבב" אנרגטית, חשוב לויאנה שעד סוף היום המשתתפים יידעו להגיד 'לא' כשמשהו לא נראה להם, ויתחברו אחד לשני ממקום בריא, מכבד, אוהב באמת ולא תלותי, מרצה, מפצה.

  ויש גם עוד סיבה לכך שהקורס נפתח דווקא בנושא הזה. אחרת איך אפשר להסביר שבקורס שנועד ללמד איך לערוך סריקות גופניות ואיך פועלות מערכות הגוף שלנו יום שלם מוקדש לא למערכת גופנית אלא להבנת מערכת היחסים שלנו עם פולשים פוטנציאליים.

  כשאנחנו מטפלות, לפעמים, מבלי ששמנו לב לכך, אנחנו משרבבות את עצמנו ואת הדעות שלנו לתוך הטיפול, הכל בחסות מילות הקסם "קיבלתי מהבורא ש…" ואז אנחנו מצפות שהמטופלים שלנו יסכימו לדברים שאמרנו, מבלי להקדיש לכך מחשבה. לויאנה מאד חשוב שגם כשאנחנו חובשים את כובע המטופלים, עדיין לא נהיה יֶסְמֶנים אלא נפעיל את השכל הישר וניקח אחריות על הריפוי שלנו.20160210_062039_HDR
  חשוב לה גם שנזכור שכשאנחנו חובשות את כובע המטפלות, אנחנו לא הופכות לאלוהים והמטופלים שלנו אינם הופכים לאנשים חסרי אונים או רפי שכל שתלויים בנו, אלא אנשים גדולים שמבקשים קצת עזרה, ואנחנו כאן כדי להושיט אותה כמיטב יכולתנו.

  אני אוהבת את העובדה שכך נפתח הקורס. כבר מתחילתו אנחנו מבססים את המעמד שלנו כאנשים בוחרים שמנווטים את החיים שלהם, וכבר מההתחלה אנחנו לומדים ליצור יחסי מטפלת-מטופלת בריאים.

  להתראות בהמשך המסע.

  מעניין מה עוד נגלה.

 • Announcement Scroller