קייאנת-ריינבו
 • ליצירת קשר וקבלת שיחת ייעוץ
  חייגו: 054-7622545
  או השאירו פרטים וניצור קשר!

  שם:

  טלפון:

  מייל:

   הצטרפות לרשימת תפוצה

 • קורס הגשמה ושפע

  חוברת קורס הגשמה ושפעבתטא הילינג רעיון ההגשמה נובע מהאמונה שניתן ליצור דבר מה לתוך המציאות הפיזית באמצעות התחברות לבורא כל שישנו. כל דבר שמתגשם בחיים שלנו משקף מחשבה, רגש או הצהרה שהבענו. כל החלטה שלנו משקפת את הדברים שאנו רוצים ליצור. הדברים שאנו אומרים או חושבים משפיעים ישירות על הדברים שאנו מגשימים והם אלו שקובעים אם ההגשמה תהיה לטובתנו או לא. אם כל הזמן שתגידו שאין לכם כסף – כך יהיה. אם כל הזמן תגידו ותאמינו שיש לכם שפע כלכלי – כך יהיה. יש חשיבות עליונה לשמור בעקביות על הלך רוח חיובי.

  האמת היא שאנו יוצרים את המציאות שלנו ואפשרי עבורנו להגשים את הטוב ביותר שיש לעולם להציע. אבל תחילה עליכם להחליט אלו דברים אתם רוצים ליצור בחייכם. האם יש לכם חלום שבו אתם חווים את החיים שאתם רוצים? להרבה אנשים יש חלומות, אבל המציאות שלהם איננה מתגשמת על פי אותם חלומות.

  בקורס הזה נחלק לכם שאלון מעולה שיעזור לכם לגלות הרבה מאד חסמים מפתיעים וחבויים עמוק בפנים שעומדים ביניכם לבין מימוש היעדים שלכם. הוא מראה לכם איך לחקור לעומקם כדי להשתחרר מהם, הוא מלמד מהן כוונות ותזמון אלוהי, ומלמד גם איך לגרום לכל ההיבטים שלכם לעבוד עבורכם.

  לאחר ניקוי החסמים תקבלו את כל הלמידות החיוביות החדשות הדרושות כדי לבסס שפע בחייכם. הרבה אנשים משתמשים בתטא הילינג כדי ללמד את עצמם איך להגיע להצלחה כלכלית מלאה, מבלי לעשות קודם בדיקת שריר כדי להבין מה חוסם אותם. לפעמים הם מתאכזבים ומתעצבנים כשהם לא משיגים תוצאות מיידיות. בקורס הזה תלמדו איך לנקות את האמונות האלה שאולי חוסמות אתכם, איך ליצור תכניות, איך להציב כוונות, ואיך להוציא את הרעיונות שלכם לפועל על מנת להשיג את ההצלחה שאתם מבקשים.

  הקורס איננו "חוברת להתעשרות מהירה" אלא כלי אוניברסלי של גילוי עצמי שיעזור לכם לממש את הפוטנציאל שלכם ליצירת שפע בכל ההיבטים בחיים שלכם.

  תוכן הקורס:

  מה מקבלים בקורס?דיסק הגשמה ושפע

  דרישות מקדימות

  קורס תטא הילינג יסוד וקורס תטא הילינג מתקדם

  עלויות

  הקורס עולה 1600 ₪.

  בנוסף, קורס הגשמה ושפע הוא חלק מחבילת הקורסים לבוגרי הקורס המתקדם ודיג דיפר

  וגם חלק מחבילת הקורסים לבוגרי קורס אנטומיה אינטואיטיבית.

  המועד הקרוב

  25-26/5/2018, ימים שישי ושבת בקיבוץ יפעת.

  שעות הקורס שישי 9:30-17, שבת 9-17:30.

  הרשמה דרך סימה – 054-7622545
  לחלופין ניתן להשאיר לנו כאן הודעה ונחזור אליכם

  שנמצא את השפע שלנו בקלות ובפשטות,

  סימה ונגה

 • Announcement Scroller