DSCN0498 - Copy
 • ליצירת קשר וקבלת שיחת ייעוץ
  חייגו: 054-7622545
  או השאירו פרטים וניצור קשר!

  שם:

  טלפון:

  מייל:

   הצטרפות לרשימת תפוצה

 • תטא הילינג – ויאנה סטייבל

  תטא הילינג – ויאנה סטייבלויאנה 1

  "אל תבואי אלי. לכי ללמוד אצל ויאנה סטייבל," אמרה לי מיכל אור. "כשיש אפשרות ללמוד אצל אדם שייסד שיטה בקנה מידה עולמי, תמיד כדאי לקפוץ על המציאה."

  נכנסתי לאתר של ויאנה סטייבל ולא התלהבתי. האתר נראה לי מאד מסחרי ולא אהבתי את התוכן שלו.

  מיכל התעקשה ואמרה – האתר של ויאנה לא משקף אותה אלא את מי שבנה את האתר. למדתי אצלה. היא אישה מיוחדת. חמה, כיפית, מצחיקה. יש לה ידע עצום ויכולות אינטואיטיביות יוצאות דופן. ניסים קורים בסביבה שלה.

  למזלי הקשבתי למיכל.

  מיד הבנתי על מה דיברה. ויאנה סטייבל היא מורה בנשמתה. היא מלמדת דרך סיפורים. בסיפורים שלה הרבה פעמים היא האנטי-גיבורה. האישה שפחדה, שחשה חוסר אונים, זו שהתווכחה עם אלוהים ותמיד הפסידה.

  DSCN3966 - Copyהסיפורים כל כך מקרבים. הם הופכים את תטא הילינג לשיטה מאד נגישה.

  חלקיקים מהביוגרפיה של ויאנה סטייבל

  ויאנה סטייבל נולדה ביוטה בארה"ב. היא היתה בת למשפחה מאד ענייה שהרבתה לנדוד. הוריה נפרדו בילדותה והתחתנו ושוב ושוב עם בני זוג אחרים שלא בדיוק היטיבו עם ילדיהם.

  ויאנה עצמה התחתנה בגיל צעיר עם אבי שלושת ילדיה. בהיותה בת 17, בהיריון ראשון, בעלה גילה שהיא מתקשה לקרוא. בספרה "תטא הילינג" היא מספרת בגילוי לב איך הוא "עבד עליה" כדי לגרום לה להתאהב בקריאה.

  DSCN3970 - Copyהנישואים הללו לא החזיקו מעמד לאורך זמן, וגם לא הנישואים השניים שלה. לאחר שהתחתנה בשלישית החל להתפתח ברגלה כאב שהלך והחריף, ואובחן מאוחר יותר כסרטן בעצם הירך שלה. הבשורה היתה מרה מאד, במיוחד לאור העובדה שלויאנה לא היה ביטוח רפואי שיכול לממן את הוצאות הטיפול היקרות. היא חזרה הביתה וחיפשה אלטרנטיבה להחלים, מתוך ידיעה שאם תלך, אין בחייה מישהו שיוכל לטפל בילדיה.

  מאחר שויאנה עסקה באותו זמן בעיסוי רפואי, נטורופתיה וקריאות אינטואיטיביות, היא השתמשה בכלים שעמדו לרשותה ובקשרים האישיים שרקמה עם אנשים אחרים מקהיליית המטפלים כדי לנסות להחלים. הטיפולים שעשתה הועילו אך במעט, עד שעשתה משהו חדש, אחר, שנודע לימים בתור תטא הילינג. בתחושת הודיה עצומה להחלמתה, ויאנה סטייבל החלה לטפל במרץ בחולים אחרים, והשקיעה מאמצים כדי להבין מה בדיוק אפשר את הריפוי, ולמה יש אנשים שמחלימים ואחרים שלא. מסע הגילוי שלה הוא מסע ההתפתחות של תטא הילינג.

  ויאנה 2בשנים שחלפו מאז החלמתה בשנת 1995 ויאנה סטייבל פיתחה עשרות קורסים להכשרת מטפלים ומורים לתטא הילינג. היא פרסמה 7 ספרים שהפכו לרבי מכר בארץ ובעולם ועוד ידה נטויה. את סיפור חייה והיווצרותה של תטא הילינג אפשר למצוא בספר שכתבה יחד עם בעלה גיא סטייבל – על כנפי התפילה (טרם תורגם לעברית).

  אני מאחלות לכן~ם שתזכו להכיר את ויאנה סטייבל מקרוב. היא אישיות מיוחדת במינה, אחד מאותם אנשים שמחזיקים עבור כולנו את האמונה שיש אהבה בעולם ושהיא תנצח.

  ועד שתפגשו, מצאתי סרטון שצולם בשיעור שלה באיי הבהאמה. לא רשום מתי צולם, אבל לפי מה שהיא מספרת נראה לי שבשנת 2017 או 2018.

  למתעניינים בתמונות:

  1. התמונה הראשית מסיום קורס המורים לקורס מחלות והפרעות במכון של ויאנה סטייבל (THInK) באיידהו פולס, ספטמבר 2011. ויאנה סטייבל יושבת עם כובע במרכז התמונה, ליד בעלה גיא.
  2. את התמונה השנייה והאחרונה צילם יאיר גולוב בקורס המורים הראשון של ויאנה סטייבל בישראל, דצמבר 2013.
  3. את שתי התמונות האחרות צילמתי בביקור השני של ויאנה סטייבל בארץ, במרץ 2015.

   

 • Announcement Scroller