תטה הילינג
 • ליצירת קשר וקבלת שיחת ייעוץ
  חייגו: 054-7622545
  או השאירו פרטים וניצור קשר!

  שם:

  טלפון:

  מייל:

   הצטרפות לרשימת תפוצה

 • תטא הילינג

  ב-1995 קרו שני דברים, שרק הזמן יגיד למי מהם היתה השפעה רבה יותר – יצחק רבין, ראש ממשלת ישראל, נרצח, וויאנה סטייבל, אישה אנונימית מאיידהו פולז שבארה"ב, החלימה מסרטן.

  רצח רבין לווה בתחושות של קונפליקט ועומס רגשי רב. ההחלמה של ויאנה הובילה להתפתחות של תטא הילינג.

  אז מה זו תטא הילינג?

  תטא הילינג היא שיטה לריפוי ולהתפתחות אישית שנסמכת על דרך ייחודית לשלב בין המודע לתת המודע.

  איך פועלת תטא הילינג

  גלי תטא הם תדר מוחי אטי. אנשים מגעים למצב תטא במהלך חלימה, היפנוזה או מדיטציה עמוקה מאד. לכן תדר התטא נחשב לתדר של התת-מודע. התת-מודע הוא מאגר מידע אינסופי המכיל בין היתר את רוב "תכנות ההפעלה" שלנו. אלו שמנהלים מה נאכל וכמה, מי יהיו החברים שלנו ואפילו את מצב הבריאות והכיס שלנו.

  תטא הילינג מצאה דרך לעבור למצב תטא בערות מלאה. זה קורה בעזרת מדיטציה קצרה המובילה להתחברות לאנרגיה טהורה של אהבה. האהבה המסוימת הזו מכילה ידע עמוק ובלתי מוגבל ויש לה יכולת ליצור יש מאין. אנחנו קוראים לאנרגיה הזו "אנרגיית הבריאה" או "בורא כל שישנו". באמצעות האנרגיה הזו תטא הילינג מצליחה להשיג ריפוי רגשי, מנטלי, פיזי ורוחני.

  אמונות מגבילות על פי תטא הילינג

  יכול להיות שקראתם את מה שכתבתי ואמרתם בלב – אין מצב. אם זה מה שחשבתם, תחזיקו רגע במחשבה הזאת וננסה להתחקות אחרי השורש שלה.

  לפי הקואצ'ינג, מחשבות הן תולדה של האמונות שלנו. אם התעורר בי חוסר אמון, אולי אני מאמינה, למשל, ש'כולם נוכלים'. האמונה 'כולם נוכלים' אולי נובעת מזה שכשהייתי ילדה אחד הילדים בכיתה גנב את השוקולד שאמא נתנה לי ומאז נדרתי לעצמי לא לסמוך על איש. מרגע שכך נדרתי, התת-מודע החמוד והעוצמתי שלי עשה ככל יכולתו לייצר עבורי מציאות מלאה בנוכלים ורמאם שאכן אי אפשר לסמוך עליהם. הוא עושה את זה מתוך אמונה שכך הוא מציל אותי מפני אותו ילד שגנב לי את השוקולד.

  אם נעצור לרגע את שטף המחשבות אולי נוכל לפתור את אותו אירוע מצער מגיל 7 ופתאום תיסלל הדרך לנס – פתאום נוכל להיזכר בכל האנשים הטובים שעזרו לנו באמצע הדרך. פתאום נזהה שהנוכלים היו מיעוט קטן שבטעות נתנו לו משקל יתר. כדי שנוכל לשחרר את הטראומה מגיל 7 נדרש עוד צעד נוסף – לתת לנו כלים להישמר מפני הנוכלים האמיתיים. את זה אפשר ללמד בעזרת תטא הילינג.

  השינוי התודעתי שנוצר כתוצאה מכך יכול להיות כל כך עמוק, עד שהתת-מודע ישנה דפוס ויתחיל להפגיש אותנו עם אנשים נהדרים. ישרים. באותו אופן ניתן גם ליצור ריפוי פיזי.

  תטא הילינג מחזירה לנו את היכולת לקחת אחריות על החיים שלנו

  אמונה כמו זו שתיארתי נקראת בפינו אמונה חוסמת או אמונה מגבילה. תטא הילינג מצטיינת בזיהוי אמונות חוסמות ובשחרורן מהשורש. באופן אישי הגעתי אל תטא הילינג אחרי מסע התפתחות אישית שארך 5 שנים. כל מה שעשיתי היה בעל ערך, אבל את הבית מצאתי בתוך תטא הילינג. תטא הילינג אפשרה לי להפוך לאדם שמח מבפנים, לאדם רך יותר עם עצמו ועם הסביבה. היא נתנה לי תחושה שאני חיה את הייעוד שלי ומממשת את עצמי. זו האחריות שחיפשתי – להיות בעלת יכולת לנהל את העולם הרגשי שלי. לא רק את המעשים שלי.

  מה הדרך לערוך היכרות עם תטא הילינג?

  יש שתי דרכים עיקריות:IMG_5641 (1) - Copy

  שתי הדרכים נהדרות. אם אתם מתלבטים מה מתאים לכם, נשמח לעזור.

  התקשרו לסימה (054-7622545).

  אנו מאחלות לכם מפגש נעים ומתגמל במיוחד עם תטא הילינג 🙂

  סימה ונגה

 • Announcement Scroller