שיחת ייעוץ חינם:
בימים א' – ה' בין השעות 9-13 או 17-19
לטלפן לסימה – 054-7622545
 noga@nogabenisrael.com

צעדים ראשונים

לקום מחר בבוקר עם שיר חדש בלב

"לייף איז הארד אנד זן יו דיי" (Life is hard and then you die) שמעתי מפי אלאן רוט, מנחה הפורום של לנדמרק, במבטאו הצרפתי.

האמנם זה כל מה שיש בחיים? קושי? שגרה שוחקת? ריקנות? ריצה אחרי הפרנסה, הניקיונות ומטלות החיים? להיות "מופעלת" בכל פעם שאמא שלי (אבא או מישהו אחר) עושה משהו ולהגיב כאילו כל ה-IQ שלי נמחק ואלפי שנות אבולוציה, השכלה ומודעות עצמית ירדו לטמיון בהינד עפעף?

תטא הילינג מציעה אלטרנטיבה – דרך מודרנית ויפה לחבר בין עולם הרוח לעולם המעשה. היא מציעה לנו דרך עדינה ואלגנטית להתוודע לאמונות הלא מודעות שמנהלות את מרבית הרגשות והפעולות שלנו, ונותנת לנו כלי לשנות את הדפוסים שתוקעים אותנו בחיים. תוך כדי ההתוודעות וההבנה הזאת מתחיל תהליך של ריפוי. ריפוי רגשי, רוחני ומנטלי שפעמים רבות מלווה גם בריפוי פיזי.

מאות אלפי אנשים לא טועים
מאות אלפי אנשים בעולם למדו עד היום תטא הילינג ומספר גדול בהרבה טופל בשיטה. ההצלחה במפגשים האישיים ובקורסים גורמת לביקוש גובר ללמוד תטא הילינג ולרכוש את הכלים שלה לשימוש אישי ומקצועי. בוגרי הקורסים חווים תחושה בריאה של יכולת להבין את עצמם ואת דפוסי ההתנהגות שלהם וכתוצאה מכך יכולת לעזור לעצמם ולאחרים. 

הצעדים הראשונים או שלב המבוא של תטא הילינג מורכב ממספר קורסים וסדנאות שיוצרים בסיס מוצק להבנת השיטה. אחריהם נפתחת הדלת לעוד קורסים רבים שלא מופיעים בתרשים בהמשך. אם אתם רוצים לראות את התמונה השלמה, מסלול לימודי תטא הילינג מופיע כאן במלואו. 

עכשיו נדבר רק על הצעדים הראשונים. 

* הקורסים הירוקים בתרשים הם קורסים שמהווים תנאי הכרחי כדי להתקדם במעלה ההכשרה של תטא הילינג. הקורסים התכולים הם תוספות שמחזקות את הבסיס.

‏‏לכידה

עץ התטא הילינג

אם נמשיל את תטא הילינג לעץ, השורש שלה מורכב מקורס תטא הילינג יסוד, הסדנה "מי שם?" והקורס המתקדם. שלושתם יחד מעניקים טעימה חוויתית שמכילה הרבה מאד ידע ויחסית מעט תרגול ולכן, אם תלמדו רק אותם, רוב הסיכויים שתצליחו ליישם בקושי פסיק ממה שתטא הילינג מציעה. 

הגזע נבנה בזקיפות בזכות הקורסים דיג דיפר וההתמקצעות שלנו בחקירה לעומק. הם מעניקים לעוסקים בתטא הילינג את היכולת הבלתי רגילה לפתור מגוון רחב של בעיות ולהתגבר על המכשולים השונים שמציב בפנינו התת-מודע. 

קורסי ההמשך המרתקים הם הענפים, העלים הפרחים והפירות.

איזה קורסים מומלץ לקחת בשלב ראשון?

בשנה האחרונה אגדנו את הקורסים שלנו בחבילות שונות, כפי שתראו בהמשך, והתבוננו בתוצאות של התלמידים שלנו. גילינו שהבסיס שמעניקה חבילת הבסיס הוא לא מספיק מוצק כדי שאנשים יישמו בהצלחה את מרבית הדברים שלמדו, ושגם חבילת הבסיס המשודרגת לא באמת מספיקה. לכן אנו ממליצות היום בחום רק על חבילת כלי לחיים – המבוא השלם לתטא הילינג. ומאוקטובר 2018 לא נציע יותר את חבילת הבסיס.

1. חבילת הבסיס

מה כוללת החבילה?

מבוא לתטא הילינג. רכישת מיומנויות הבסיס של השיטה כמו זיהוי ושינוי של אמונות מגבילות לא מודעות, ריפוי וקריאה אינטואיטיבית. הקורס אורך 3 ימים. לקריאה נוספת.

כדי להכשיר את הלב ואת התודעה לעבור מקורס היסוד לקורס המתקדם, הוספנו סדנת ערב שעוסקת בלב ליבה של תטא הילינג – החיבור לבריאה.

מכיל מידע חיוני + תרגול חשוב שמשלים את הבסיס של תטא הילינג. לכן מומלץ ללמוד אותו שבועיים אחרי קורס היסוד. כמו קורס היסוד, גם הוא אורך 3 ימים. לקריאה נוספת.

למה אפשר לצפות מחבילת הבסיס?
בשני הקורסים ובסדנה אלמד את הבסיס הרעיוני של תטא הילינג. תהיה לך הזדמנות להתחיל לפתור ולקדם נושאים שכבר ישפיעו לטובה על החיים שלך וגם תלמד/י איך לזמן ריפוי, לעשות הגשמות וגם איך לעשות עבודת אמונות ברמה בסיסית. בקורסים הללו תחוי/ה התנסויות מרתקות ומפתיעות מאד כמו שיחות עם חפצים, צמחים ומלאכים (גם אם זה נשמע כרגע הזוי, זה עובד!) החבילה הזאת תיתן לך את השורש של תטא הילינג, ללא גזע או ענפים.

2. חבילת בסיס משודרגת

מה כוללת החבילה?

קורס תטא הילינג יסוד, סדנת ערב – מי שם? וקורס תטא הילינג מתקדם

תכנית הליווי שלנו מעניקה סביבה תומכת ורשת ביטחון לבוגרי הקורסים. בכל מפגש אנחנו מלמדות חומר מקורי שכתבנו עבור המפגש, ואני מדגימה טיפול על אחד המשתתפים. לאחר מכן מתרגלים טיפול בזוגות בהדרכתי המקצועית. מעבר לכל אלה זו הזדמנות להיפגש עם קולגות בקהילה שלומדת ומתפתחת יחד. לקריאה נוספת.

דגשים חדשים ומאד מועילים לגישת החקירה לעומק של תטא הילינג. יומיים של לימוד שכוללים 4 טיפולים הדדיים ו-2-3 הדגמות טיפולים שמקפיצים את יכולת הטיפול בעצמך ובאחרים. לקריאה נוספת.

למה אפשר לצפות מחבילת הבסיס המשודרגת?
התוספת של קורס דיג דיפר משפרת מאד את היכולת להשתמש בחקירה לעומק של תטא הילינג וכתוצאה מכך את היכולת להשתמש בכל שאר הדברים שלמדת. תוספת מפגש הליווי תהפוך אותך לחלק מהקהילה שלנו שיש בה אנשים שיכולים להיות שותפים לעבודת תטא בבית. בנוסף, קורס דיג דיפר פותח את הדלת למרבית קורסי ההמשך של תטא הילינג, שמאפשרים ריפוי של תחומי חיים רבים.

3. חבילת כלי לחיים

מיועדת למי שמבין/ה שאי אפשר ללמוד שיטה עם עומק רב כל כך בשמונה או 10 ימי לימוד ושכדי לקבל כלי של ממש נדרש ידע מעשי + נפח מספיק גבוה של תרגול תחת הדרכה מקצועית.

היא גם מיועדת לאלו שהתאהבו ממבט ראשון ואמרו – זהו. הגעתי הביתה!

מה היא כוללת?

כוללת את קורס תטא הילינג יסוד, הסדנה "מי שם?", קורס תטא הילינג מתקדם, קורס דיג דיפר ומפגש אחד של תכנית הליווי.

סה"כ 2 מפגשים של תרגול תטא הילינג תחת הכוונה מקצועית מקיפה.

החל מינואר 2019 תתווסף סדנת ערב נוספת, במקום מפגשי תכנית הליווי שיעברו בעצמם הסבה מעניינת!

סדנה מבית היוצר שלנו. 6 מפגשי ערב או קורס מרוכז בסופ"ש + 6 וובינרים ללימוד יחסי מטפל-מטופל, חסמים של מטפלים שגורמים לטעויות נפוצות ועוד. לקריאה נוספת.

הכי קל ללמוד את הדברים שאנחנו כבר יודעים. בגלל זה מאד משתלם לחזור על הקורסים יותר מפעם אחת. בחבילה הזאת – החזרה היא ללא תשלום (למעט תכנית הליווי).

למה אפשר לצפות מחבילת כלי לחיים?

חבילת כלי לחיים יודעת להעניק את הביטחון הנדרש כדי להשתמש בתטא הילינג. יש אנשים שמרגישים את הביטחון הזה כבר במחזור הראשון שלהם ואצה להם הדרך להתקדם לקורסי ההמשך, ויש אנשים שמעדיפים לנצל את ההטבה שנכללת בחבילה ולחזור על הקורסים שוב ושוב עד שהם מרשים לעצמם "לצאת מהארון" ולהכריז – אני תטא הילר/ית!

בוגרי חבילת כלי לחיים לומדים להקשיב ברגישות, לשאול שאלות שמקדמות את הטיפול, יודעים להשרות תחושת ביטחון בקרב המטופלים שלהם שמאפשרת להם להיפתח ולגלות דברים שלא העזו לגעת בהם בעבר. בהתאם לכך בוגרי חבילת כלי לחיים הופכים להיות שותפים מבוקשים להחלפת טיפולים עם קולגות ומגיעים לקורסי ההמשך משוחררים מרגשי נחיתות או הפחד לפשל בטיפולים. 

חבילת כלי לחיים מלמדת איך פשוט להרפות וליהנות מהטיפול!

השוואה בין החבילות, כולל מחירים:

שם הקורס/סדנה חבילת הבסיס חבילת בסיס משודרגת חבילת כלי לחיים
קורס יסוד √√√
מי שם? √√√
הקורס המתקדם √√√
קורס דיג דיפר √√√
התמקצעות בחקירה לעומק √√√
מפגשים של תכנית הליווי 0 1 2
מחיר מלא, ללא חבילה 4060 ₪ 5760 ₪ לפחות 8660 ₪
עלות אחרי מלגת החבילה 3800 ₪ 4990 ₪ 6990 ₪
שווי ההטבה 260 ₪ 770 ₪ לפחות 1670 ₪

מתקשה לבחור? אנחנו מזמינות אותך לשיחת יעוץ חינם עם סימה – 054-7622545, ו/או להגיע למפגש ההכרות הקרוב שלנו כדי לספוג את האווירה ולהתרשם. אנחנו פה כדי לעזור.

ולסיום, מילים מהלב
חלק גדול מהקורסים שרשומים כאן ותחת הקורסים המתקדמים למדתי בקיץ שנת 2009, שהיה אתנחתא של חסד. מדי יום בגרתי, התרככתי, אהבתי יותר ולמדתי לשמוח באמת. לימוד מעמיק שמחזיק מעמד לאורך זמן. אני מודה מכל הלב לויאנה על כך שהביאה לעולם את המתנה הזאת שנקראת תטא הילינג, ושידעה לכוון אותי אליה למרות המרחק. ככל שחולפות השנים המרחק מתקצר, והלב מתרחב. תודה רבה. אהו.

להתראות,
נגה ויד ימיני בכל – סימה

לרכישת כל ספרי "תטא הילינג" בעברית

מועדון בוקר טוב

תחנת רענון לנפש – רבע שעה של שידור חי יומי שכל כולו קודש ליצירת מציאות

בכל יום נשפוך אור על היבט אחר של החיים שבו האמונות הלא-מודעות שלנו יוצרות מורכבות וקושי ונשתמש בכלים של תטא הילינג כדי לפתור אותן מהשורש.

לטעימה ממועדון הבוקר