נשמח לעזור לך
ימים א' – ה' בין השעות 9-13 או 17-19
טלפון במשרד: 054-7622545
 noga@nogabenisrael.com

תפריט
מפגש הכרות עם תטא הילינג

למה כדאי להיכנס לאוטו ולבוא לפגוש אותך?

או, קראתי באתר שלך וגם קראתי את המדריך שלך. מה יכול להוסיף לי מפגש ההכרות?

שאלה טובה. אענה עליה בסיפור.
לפני מספר שנים הופיעה לי נפיחות מוזרה בשורש כף היד. לא היתה לנפיחות שום סיבה פיזית – לא נפצעתי ולא קיבלתי מכה אבל ככל שעברו השעות הנפיחות גברה וגם הופיע כאב מטריד. 

בלילה השני כבר ממש התקשיתי לישון מרוב כאב. אם נרדמתי, התעוררתי כעבור זמן קצר בתחושת כאב דוקר. כך מצאתי את עצמי "עושה תטא" באמצע הלילה בניסיון לחפש משהו רגשי שמבקש את התייחסותי. נעזרתי במפת הגוף של תטא הילינג – כפות ידיים קשורות על פי רוב לעשייה או לנתינה/קבלה, ודלקת חיידקית קשורה לאשמה. עשיתי מֶמוֹרי סֶרְצְ' כדי לחפש משהו שכל כך מטריד אותי בעשייה שלי עד כדי יצירת דרמה לילית שכזאת. כך גיליתי שאני חשה אשמה על כל האנשים שלמדו אצלי לאורך השנים ובסופו של דבר לא עשו שימוש בתטא הילינג. רק אחרי מספר שנות הוראה, בסביבות השעה 2:30 בלילה, קלטתי עד כמה זה מטריד אותי. וכמה הרגשתי אשמה על כך שאולי קלקלתי להם או נתתי להם רושם לא מספיק טוב על תטא הילינג ובגלל זה הם פרשו. 

ברגע שהבנתי שזה מה שמנהל אותי, בקשתי לראות מה באמת הביא אנשים ללמוד אצלי ולמה לא כולם המשיכו ללמוד את המסלול עד סופו. זה היה רגע מאד חשוב עבורי כמורה. אולי ידעתי את זה עוד קודם, אבל באותו הרגע הפנמתי שאנשים מגיעים ללמוד תטא הילינג מסיבות מאד אישיות. חלקן דומות לסיבות שלי וחלקן ממש לא דומות, והתפקיד שלי הוא להעביר את הרטט המיוחד של תטא הילינג לכל מי שחפץ בו. לתת לאנשים את ההזדמנות לחוש את החיבור הזה לכל שישנו, את התחושה שהם לא לבד ואת הידיעה שהם הרבה יותר מכפי שהם מזהים באמצעות חמשת החושים הרגילים שלהם. וכל אחד ייקח את המתנה הזאת ויעשה איתה את הדבר שמתאים לו. 

בערך דקה אחרי זה נרדמתי וישנתי שנת ישרים עד הבוקר. למותר לציין שהיד לא כאבה לי מאז.

מפגש ההכרות נועד לתת לך טעימה של תטא הילינג. לתת לך הזדמנות לא רק לקרוא אלא ממש לשהות באווירת הקורס, לשמוע אותי, לשאול שאלות, להתנסות בבדיקת שריר ובשינוי אמונות, לראות טיפול משמעותי שאתן כהדגמה לתלמידים שלנו, לחוש את היכולת לגעת בנושאים מהותיים בקלילות נעימה, נוסכת ביטחון, ולראות את נס ההשתנות לנגד עינייך. 

בסוף המפגש אני מקווה שיהיו לך תשובות לשתי השאלות הכי חשובות שהמפגש מנסה לענות עליהן:

  • האם שיטת תטא הילינג מתאימה לך?
  • האם אני מתאימה לך כמורה?

במידה וכן, נציג בפנייך את הצעדים הראשונים בתכנית הלימודים וניתן לך הזדמנות להצטרף אלינו כבר באותו בוקר.

מתי וכמה?

מפגשי ההכרות מתקיימים אחת לחודש בבוקר יום שישי בשעות 9-12:15 בקיבוץ יפעת.
המפגש עולה 100 ₪. עם זאת, כהערכה על הזמן שאנשים מקדישים לקריאת המדריך שלנו וכדי שיגיעו למפגש מוכנים, בחרנו לתת לקוראים שובר מתנה (עוד סיבה לקרוא את המדריך )
מועד המפגש הקרוב רשום כאן.

* מתנת השובר מבוססת על אמון. אנו מבקשות ממך לקרוא את המדריך לפני המפגש.

להתראות,

סימה ונגה

לוח ארועים

לרכישת כל ספרי "תטא הילינג" בעברית

מועדון בוקר טוב

תחנת רענון לנפש – רבע שעה של שידור חי יומי שכל כולו קודש ליצירת מציאות

בכל יום נשפוך אור על היבט אחר של החיים שבו האמונות הלא-מודעות שלנו יוצרות מורכבות וקושי ונשתמש בכלים של תטא הילינג כדי לפתור אותן מהשורש.

לטעימה ממועדון הבוקר