נשמח לעזור לך
ימים א' – ה' בין השעות 9-13 או 17-19
טלפון במשרד: 054-7622545
 noga@nogabenisrael.com

מפגש הכרות עם תטא הילינג

למה כדאי להיכנס לאוטו ולבוא לפגוש אותך?

או, קראתי באתר שלך וגם קראתי את המדריך שלך. מה יכול להוסיף לי מפגש ההכרות?

המפגש נועד לתת מענה לשתי שאלות עיקריות:

  • האם שיטת תטא הילינג מתאימה לך?
  • האם אני מתאימה לך כמורה?

לצורך כך בנינו את מפגש ההכרות במתכונת של מיני קורס שבו אלמד את ה"חתיכה החסרה" שדיברתי עליה במדריך שלנו – מדיטציית ההתחברות (או כפי שהיא מכונה – מפת הדרכים לכל שישנו). זו מדיטציה קצרה שמאפשרת לזהות אמונות לא מודעות שחוסמות אותנו בכל תחומי החיים, לעשות הגשמות, ריפוי ועוד.
גם אם מעולם קודם לא עשית שום מדיטציה או שהתנסית במדיטציה כלשהי וחווית זרות או חוסר הצלחה – אני מזמינה אותך לעבור אצלנו חוויה מתקנת. הצוות שלי ואני נהיה איתך כדי לעזור לך כך שתהיה לך הזדמנות לחוות את הדיוק והפשטות של תטא הילינג וגם את היחס האישי שמאפיין את הקורסים שלנו.

בנוסף, במפגש ההכרות נעשה תרגיל מקסים שמדגים את היכולת הטבעית של כולנו לשדר ולקרוא מחשבות באמצעות החושים העל-חושיים שלנו. בתטא הילינג אנחנו מטפחים את היכולות העל-חושיות שלנו ולומדים איך לעבוד איתן כדי לשפר את כל תחומי החיים שלנו כולל הורות, יחסי אנוש, בריאות פיזית והמצב הכלכלי שלנו.

מספר מילים על מסע רוחני

ג'ק קורנפילד – פסיכולוג קליני, מורה בודהיסטי ומאומני הוויפאסאנה כותב בספרו "אחרי האקסטזה – הארה בחיי היומיום":

אין אנו יודעים מהן כל הסיבות המניעות אותנו לצאת למסע רוחני. מסעות רוחניים רבים מאד החלו בעקבות צירוף מקרים כמו מפגש עם דמות רוחנית או ספר ולעתים החיים פשוט גורמים לנו לצאת לדרך – משהו בתוכנו יודע שאיננו נמצאים כאן רק כדי לעמול על מלאכתנו. ברגעים שכאלה מתעוררת בנו כמיהה מסתורית לזכור.

אחד משערי הכניסה הנפוצים ביותר לעולם הרוח הוא הסבל וחוסר הסיפוק הפרטי שלנו. תחושות של בידוד וניתוק. מאסטרים רבים מספרים שהשער לעולם הרוחני נפתח בפניהם כאשר חוו אובדן, ייאוש, סבל או בלבול אשר דחפו אותם לחפש נחמה ללב, איזו שלמות חבויה. "כבד כמיהה זו," אומר המשורר רומי. "אלה המאלצים אותך לחזור מסיבה כלשהי אל הרוח, היה אסיר תודה להם."

(לוקט מעמודים 27-29)

חשוב לי להגיד שקורסי התטא הילינג שלנו הם אכן שער לעולם הרוח. זו לא עוד דרך לבלות מספר סופי שבוע קסומים (למרות שמרתק וכיף בקורסים שלנו). לימודי תטא הילינג מאפשרים ליצור ריפוי נפשי ופיזי עמוק.

אני מניחה שהקריאה על מפגש ההכרות נובעת מכך שקלטת את האיכויות האלה של תטא הילינג ולכן מזמינה אותך לבוא למפגש ההיכרות הקרוב.

מתי וכמה?

מפגשי ההכרות מתקיימים אחת לחודש בבוקר יום שישי בשעות 9-12:15 בקיבוץ יפעת.
המפגש עולה 100 ₪. עם זאת, כהערכה על הזמן שאנשים מקדישים לקריאת המדריך שלנו וכדי שיגיעו למפגש מוכנים, בחרנו לתת לקוראים שובר מתנה (עוד סיבה לקרוא את המדריך ☺)
מועד המפגש הקרוב רשום כאן.

* מתנת השובר מבוססת על אמון. אנא קראו את המדריך לפני המפגש.

להתראות,

סימה ונגה

לוח ארועים

לרכישת כל ספרי "תטא הילינג" בעברית

מועדון בוקר טוב

תחנת רענון לנפש – רבע שעה של שידור חי יומי שכל כולו קודש ליצירת מציאות

בכל יום נשפוך אור על היבט אחר של החיים שבו האמונות הלא-מודעות שלנו יוצרות מורכבות וקושי ונשתמש בכלים של תטא הילינג כדי לפתור אותן מהשורש.

לטעימה ממועדון הבוקר